piątek, Wrzesień 24th, 2010

Ceny wpisów

Specjalna oferta dla Mikołajów, Śnieżynek, Elfów, Diabełków, Maskotek oraz innych przebierańców

Ponieważ jesteśmy pierwszym i jak na razie jedynym portalem o pracujących Mikołajach, który za cel przyjął sobie prezentację oferty Mikołajów z całej Polski chcemy złożyć Wam propozycję dołączenia swoich usług do naszej bazy. Nasza strona znajduje się już w katalogach polskich wyszukiwarek oraz ciągle pracujemy nad odpowiednim pozycjonowaniem naszych stron, co Pozwoli na dotarcie z Państwa ofertą do coraz to nowych klientów.

Zalety reklamy na stronach www.swiety-mikolaj.pl
Serwis jest jedynym tego typu tematycznym wortalem internetowym w Polsce. Strony są na bieżąco aktualizowane a Państwa oferta w każdej chwili może zostać poprawiona i rozszerzona o wprowadzane przez Państwa usługi.
Cały czas pracujemy nad jak najlepszym wypozycjonowaniem naszego serwisu na główne słowa kluczowe związane z Mikołajem.

Nasze ceny…

Ceny reklamy w naszym serwisie zawierają opłaty symboliczne, stanowiące pokrycie kosztów wdrożenia i utrzymania prezentacji Państwa oferty przez cały rok.

Co w zamian?
Dodanie Państwa oferty wg miasta, w rejonie którego Państwo działają. Docelowo podział ten będzie się odbywał na postawie województwa.
Zamieszczenie linku do Państwa strony na stronie głównej naszego serwisu.

Możliwość uzyskania subdomeny w naszym serwisie w formacie: www.panstwa_dane.swiety-mikolaj.pl, a także adres e-mail: panstwa_nazwa@swiety-mikolaj.pl .
Możliwość bezpłatnej aktualizacji swojej prezentacji reklamowej.

Nasza oferta reklamowa składa się z 5 rożnych opcji, różniących się zakresem możliwości.

dodanie mikołaja/maskotki  do bazy – 70 zł/rok

link na stronie głównej – cena 250 zł/rok (dodatkowo namiar jest dodawany do bazy mikołajów lub maskotek w zależności od wybranej branży)

banner reklamowy na stronie głównej – 300 zł/rok

poddomena strony swiety-mikolaj.pl (+30 mb na www na naszym serwerze oraz e-mail w domenie swiety-mikolaj.pl) – 500 zł/rok

artykuł reklamowy w serwisie – 300 zł (artykuł jest dostarczany przez reklamodawcę – zastrzegam sobie jednak prawo do jego zredagowania (po konsultacjach z reklamodawca) w przypadku naruszenia przyjętych zasad prowadzenia serwisu

Wszystkie podane ceny są cenami netto do których należy doliczyć VAT 23%.

Aby skorzystać z naszej oferty proszę wybrać dział: dodaj Mikołaja do bazy wpisać swoje dane i poczekać na dalsze szczegóły, które otrzymają Państwo pocztą.