piątek, Listopad 7th, 2014

Poprawki w stroju Świętego Mikołaja

Kto uważnie śledzi mój blog pewnie pamięta, że w ubiegłym roku otrzymałem z firmy strojemikolaja.pl kompletny strój Mikołaja i szczegółowo go opisałem w moim serwisie. W tym roku miałem okazję otrzymać sklepowe nowości w postaci butów świętego Mikołaja oraz poprawioną wersję brzuszka.  Zacznijmy najpierw od butów. W ubiegłym roku wszystkim mikołajom polecałem odwiedzenie sklepu Decathlon i zakup butów do jazdy konnej. W tym roku zdecydowanie mogę polecić buty ze wspomnianego wcześniej sklepu. Buty wykonane są solidnie i profesjonalnie. Nie są to jakieś materiałowe nakładki które się szybko brudzą. 

Góra buta wykończona jest białym futerkiem przytwierdzonym „na stałe”. Solidna podeszwa oraz dodatkowe wkładki gwarantują, że nawet w mroźna zimę nasze nogi pozostaną suche i ciepłe a to przy całym dniu pracy bardzo ważne.

Teraz kilka słów o brzuchu.
Do wersji brzucha z poprzedniego roku miałem kilka zastrzeżeń. Między innymi w całości był wykonany z materiału który już po kilkunastu minutach powodował spore pocenie się. Dodatkowo brakowało mi zaczepów na nogi które w mojej prywatnej wersji brzucha wykonałem samemu. Brzuch który otrzymałem do przetestowania w tym roku jest IDEALNY pod każdym względem. Z jednej strony jest wykonany z chłonnego materiału który nie powoduje dużego pocenia i spija pot – dzięki czemu korzystanie z brzucha nawet przez cały dzień nie staje się niekomfortowe. Dodatkowo brzuch został wyposażony w szelki na nogi dzięki którym jest on stabilnie trzymany z tyłu pod pośladkami i nie przesuwa się ani nie dźwiga pod szyję w trakcie pracy z dziećmi. Do nowej wersji brzucha nie mam najmniejszych zastrzeżeń i mogę go polecić z pełną odpowiedzialnością.

Wszystkich zainteresowanych nowym wyposażeniem gorąco zapraszam do sklepu strojemikolaja.pl

Na kolejne lata proponuję wprowadzenie do oferty dzwoneczków jingle (na przykład w postaci opasek na nadgarstek lub doszywanych do stroju). Czekam z niecierpliwością na kolejne nowości.

 

Podziel się z innymi
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Google Buzz
  • Wykop
  • Twitter
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.