piątek, Wrzesień 24th, 2010

Info o mnie

Sam jestem Mikołajem, pracuję w zawodzie od kilku dobrych lat i zauważyłem wzrastającą popularność zawodu Mikołaja. Z roku na rok zleceń na mikołajkowe i wigilijne wizyty ciągle przybywa – podobnie jak konkurencji 🙂

Każdego roku w okolicach 6 grudnia oraz świąt Bożego Narodzenia dostaję dziesiątki telefonów i maili z prośbą o znalezienie wolnego terminu. Niestety kalendarz i ograniczenia Mikołaja są spore. No bo jak z doby zrobić 48 godzin, a z zakorkowanych ulic miast przejezdną autostradę. Postanowiłem wobec tego stworzyć stronę, gdzie nowi Mikołajowie w branży będą mogli dodać swoją ofertę, starzy wyjadacze przedstawić się i zostawić kontakt dla zainteresowanych, a Ci, którzy myślą o zostaniu świętym znajdą garść rad, gdzie się zaopatrzyć w potrzebne akcesoria i jak przygotować się do wizyty.

Dodatkowo na stronie znajdą się również informacje o osobach i firmach obsługujących różnego rodzaju uroczystości dla dzieci: urodziny, imieniny, dzień dziecka – ponieważ również takie usługi cieszą się sporym zainteresowaniem.
A więc, zapraszam do lektury…

Wasz Mikołaj

Podziel się z innymi
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Google Buzz
  • Wykop
  • Twitter
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.